Prosinec 2016

21.12. od 19.00 hod Setkání s hraběnkami

4. prosince 2016 v 9:15 | Blanka |  Archiv akcí odjinud

Milí přátelé,

srdečně Vás zveme na předvánoční setkání Večer s hraběnkami Hedou a Sonátou, které proběhne ve středu 21. prosince 2016 od 19.00 v Centru queer paměti.

Půjde o přátelské setkání přátel a příznivců LGBT minulosti a našeho spolku, během nějž shlédneme společně několik videoukázek připomínajících dvě významné postavy pražské gay scény z 2. poloviny 20. století, známé jako Sonáta hraběnka Mondscheinová a hraběnka Heda (Bartáková).

Budete-li chtít přinést na ukázku něco z vlastního cukroví, jiné drobné občerstvení či nápoje, jistě ostatní potěšíte.

Centrum queer paměti (Na Strži 40, Praha 4) se nachází 3 minuty chůze od stanice metra Pankrác v pětipatrové okrové budově bezprostředně vedle pošty na křižovatce ulic Na Pankráci a Na Strži (vstup hlavním vchodem ve směru od pošty). Pozvánku zasíláme v příloze.


Těšíme se na viděnou a srdečně Vás zdravíme,
Společnost pro queer paměť, www.queerpamet.cz

Adventní procházka 4.12. 14:00 hodin

3. prosince 2016 v 21:21 | Blanka |  Archiv akcí RR
Kdo má chuť vyrazit si s námi na procházku v neděli 4.12. může přijít ve 14.00 hodin k metru Stodůlky, sraz ve vestibulu a vyrazíme po okolních parcích asi tak na hodinku a půl, natrháme si třeba Barborky do vázy... skončíme taky na metru podle toho kam dojdeme ( Směr Prokopák). Někde si po procházce posedíme v hospůdce. Těšíme se, psi a děti i v kočárku vítáni, trasa je podle toho vybraná.