Únor 2017

Miss Freedom 2017

18. února 2017 v 19:31 | Blanka |  Aktuality
Miss Freedom Night 2017 - Přihlášky


Věkem, vzhledem, počtem a vtipem neomezené přihlášky můžete posílat na freedomnight@seznam.cz až do 12.2.2017 a ve zprávě by kromě fotky nemělo chybět krátké info o vás a věk.

Seznamovací večírek 22.2.

18. února 2017 v 19:27 | Blanka |  Archiv akcí odjinud
Večírek 22.2.
Milé dámy,
těšíme se na Vás na prvním večírku pro lesbičky organizovaným Singles in Prague.
Pro velký zájem jsme změnili místo konání. Napište si prosím do Vašich diářů den konání středa 22.2.,19hod, Hotel Sovereign (Mr. A Restaurant), Politických vězňů 16, Praha 1.
Informujte prosím své nezadané kamarádky o tomto večírku. Čím více Vás bude, tím je větší šance na seznámení se s spřízněnou duší důležitou pro Váš osobní život.
Seznámíte se a popovídáte si v příjemném prostředí v zadní části Mr. A Restaurant (jediný bar a zároveň restaurace v hotelu), kde je dostatek soukromí.
V ceně je zahrnut uvítací nápoj. Budete si moci vybrat mezi alkoholickým - víno, prosseco, pivo a nealkoholickým nápojem. Během večera proběhnou aktivity podporující Vaši vzájemnou komunikaci. Proběhne tombola se zajímavými cenami. Každá při vstupu obdržíte malý dárek. Můžete si také nechat na sebe nalepit malé srdíčko.
Večírek pro lesbičky je věkově neomezený. Akce je pro všechny lesbičky.
Těšíme se na Vás,
tým Singles in Prague
Klára, Helena, Jakub

Logos zve v neděli 5. února

4. února 2017 v 1:31 | Blanka |  Archiv akcí odjinud
Milí přátelé a členové,
zveme Vás na pravidelné setkání pražského Logosu, které tentokrát připravili Jan Škrob a Jirka Votava. Jejich hostem bude jezuita Petr Vacík, který připravil bohoslužebnou část od 15 hodin a v druhé části setkání promluví na téma "Současná spiritualita pro hledajícího člověka".
Po skončení programu půjdeme jako obvykle na posezení do nedaleké restaurace.
Mějte se fajn.
Za Logos
Standa Kostiha
--
Logos Praha
Setkáváme se obvykle první neděli v měsíci od 14.30 hodin na faře ČCE U Jakobova žebříku v Praze 8 - Kobylisích, U Školské zahrady 1.

+420 777 747 262 (Standa)

Logos ČR, jsme ekumenické společenství LGBTQ věřících a jejich blízkých. Kořeníme církev v Praze, Brně, Ostravě a Hradci Králové.