28.7. - 30.7.2017 - Celorepubliková víkendová Dámská Jízda #12

5. dubna 2017 v 18:45 | Gwen |  Dámská Jízda
KDY: 28.7. - 30.7.2017, v pátek již od 12.00 h

KDE: Autocamp Podroužek Netolice, Petrův Dvůr 19, 384 11 Netolice, Jižní Čechy, http://www.autocamp-podrouzek.cz/

Rezervace chatek v kempu: p. Mužíková, telefon: +420 388 324 468 nebo +420 606 793 430 - heslo "Dámská Jízda". Přečti si také podrobné info níže.

INFO O KEMPU:
Autocamp Podroužek je přibližně 1 km od jihočeského města Netolice v předhůří Šumavy, 25 km od Českých Budějovic. Kemp leží u rybníku Podroužek (rozloha 30 hektarů), kde je v létě možnost koupání a vodních sportů. Rozloha kempu je 3 hektary. Nabízí ubytování v různých typech chat a ubytovně (celková kapacita je 130 lůžek) a velký prostor pro karavany (20 přípojek) a stany. Chaty typu Irena, Gisela a Šumavanka mají vlastní umývárnu s WC a kuchyňský kout, vybavený nádobím, chladničkou a sporákem nebo vařičem. Pro sprchování teplou vodou mohou hosté využít sociálního zázemí kempu, které má velmi dobrý standard a hlavní část i bezbariérový přístup. Dále je k dispozici i klubovna s TV, místnost pro stolní tenis, kuchyňka a chladicí boxy. Téměř celá plocha kempu je pokryta WiFi signálem, připojení poskytujeme bezplatně. V prostorách kempu jsou vyhrazená místa pro ohniště. Rekonstruovaná ubytovna má vlastní sociální zázemí, kuchyňku a chladničky.

Jak kemp najdete:
Po příjezdu na náměstí do Netolic pojedete směrem na Lhenice a Český Krumlov, přibližně po 1 km je výrazně značená odbočka do kempu směrem doprava a po 200 m od této odbočky je hlavní brána kempu s recepcí.
GPS souřadnice místa: 49.0378050N, 14.1846861E

REZERVACE CHATEK:
Zatím jsme do kempu nevolaly, takže nevíme obsazenost. Kdo bude chtít být v chatkách, nechť si je sám rezervuje přes kemp (vyřizuje p. Mužíková) - telefon: +420 388 324 468 (jen od 1.4. do 31.10. kal. roku) nebo mobil: +420 606 793 430 (celoročně). RR rezervaci dělat nebudou. Možná bude super jim říct, že jedete na akci "Dámská Jízda", která tam byla i loni, ať Vám chatky dá pokud možno vedle sebe.

PROGRAM:
Na programu se pracuje. Každopádně se můžete těsit na oheň, povídání a seznamování, výlet, nějaká beseda, další oheň, soutěže, fotbálek, koupání, snad bude i nějaké překvapení. Kdo chce přispět třeba přednáškou, workshopem nebo něčím zajímavým, pište prosím. Jaké si to uděláme, takové to budeme mít. V případě nepříznivého počasí se vymyslí náhradní program dle možností kempu :) Akce se koná za každého počasí (kromě záplav a jiných katastrofálních podmínek, které snad nenastanou...).

PRO KOHO JE TATO AKCE URČENA?
Dámská Jízda, jak už prozrazuje název, je hlavně určena pro ženy jakéhokoli věku, které mají rády přírodu, turistiku, rády poznají nové lidi, mají rády kulturu, rády stanují, chatují, opékají párky a buřty nad ohněm, rády si hrají, atd. a to bez ohledu na jejich sexuální orientaci. Tato celorepubliková akce je jediná v ČR tohoto typu, která je určena ženám lesbickým, bisexuálním či transgender. Pokud tedy nejste žena, která raději dá přednost diskotéce, je tato akce určena právě vám! Zároveň pro hladký průběh akce prosíme všechny opatrně při dávkování alkoholu, rušení nočního klidu, atd. Akce není myšlena jako pařba. :) Pojedou i rodiny s dětmi, takže vezměte i Vy své ratolesti pod stan s námi. Muži jsou na akci vítáni jsou-li to gay otcové nějakého dítěte :)

CO S SEBOU?
Dobrá otázka. Hlavně dobrou náladu. Zbytek výbavy necháme na vás. Pokud máte kytary, další hudební nástroje či nějaké společenské hry, vemte je taktéž :)

Na tuto akci můžete vzít i své děti či svého psa!

Za RR pořádá Blanka a spol.

ODKAZ NA FB (pouze pro zvané - pozvaní mohou dále pozvat své přátele):
 


Komentáře

1 Denisa Denisa | E-mail | 11. dubna 2017 v 7:43 | Reagovat

jako vloni i letos pojedu autem,takze tri mista z Prahy, pripadne po ceste, a rada bych spolubydlici do chatky pro ctyri, klidne jen dve, tri ... moc se tesim :-)

2 Rozdílné Rytmy Rozdílné Rytmy | E-mail | 8. května 2017 v 10:22 | Reagovat

[1]:Ahoj Deniso,
pokud nemáš chatku už zarezervovanou v kempu, tak to udělej co nejříve, neboť chatky bývají dost často vyprodané. Pokud jsi na FB ve skupině RR, tak to zkus inzerovat i tam (pokud už nemáš plné auto) :)
Díky,
az RR Gwen

3 DANDA DANDA | E-mail | 26. května 2017 v 19:02 | Reagovat

AHOJ,,,,RADI BYCHOM S DCEROU VYRAZILI,,,JSME Z CHOMUTOVA,,,MA NEKDO VOLNA DVE MISTA

4 Ivana Ivana | E-mail | 28. května 2017 v 13:31 | Reagovat

Ahojky chci se zeptat chtela bych letos poprve taky jet.....je potreba nekde se hlast...nebo jen se dostavit?Dekuji za info

5 Sabina. Sabina. | E-mail | 27. června 2017 v 22:37 | Reagovat

Zdravím,rada by som šla 1.x,nemám ale odvoz,prosím,vezme ma niekto od vlaku,asi z Dívčic?
Do Netolic už vlak nechodí.
Ja zas ponúkam miesto v stane,keby sa niekomu hodilo.
Tel.776137413.
Ďakujem.

6 Věrka Věrka | E-mail | 29. června 2017 v 23:59 | Reagovat

Pěkný den Vám všem,
Bylo by možné se ještě připojit k Vaší dámské jízdě? Působí to jako parádní pohodová akce. :-)

7 Blanka Blanka | 30. června 2017 v 23:14 | Reagovat

Ahoj, můžete se ohlásit, je to pro lepší představu s kolika lidmi máme počítat. Ale není to nutné. Spíš se přihlaste až tam budete, ať se vzájemně představíme.

8 Blanka Blanka | 30. června 2017 v 23:16 | Reagovat

Určitě je to možné, není třeba se oficiálně hlásit, stačí dorazit. Přihlaste se ke mě až dorazíte, ať e představíme.

9 Sabina. Sabina. | E-mail | 3. července 2017 v 13:32 | Reagovat

Dodatok k môjmu predchádzajúcemu príspevku:Na uvedený telefón,prosím,písať,vrátane správy typu "Zavolajte späť-Netolice/Dámská jízda" a pod.,lebo keď mi volá neznáme číslo,bojím sa to vziať,lebo mi furt volajú len reklamné agentúry a osoby,čo mi chcú vynadať,prípadne omyly,ďakujem za pochopenie.
Ďalej dodávam,že aj v prípade absolútnej neochoty pomôcť mi s dopravou od/k vlaku,rada požičiam stan,v prípade,že ako osoba bez auta nie som vítaná,požičanie a vrátenie stanu je možné v žst.Plzeň,hl.n.,keď sa dohodnete SMSkou.V prípade,že nie som vítaná a je to akcia vyhradená pre majiteľky áut,tak samozrejme nepôjdem qôli nezištnému požičaniu stanu 2x až do Dívčic a s5.Ale to je asi celé blbosť,lebo keď všetky ostatné majú prachy na auto,tak asi aj na stan a nikto si asi nepotrebuje požičať,podstatné je,aby ostatné záujemkyne bez auta vedeli,že sa tam nemajú šancu dostať a že sa pri plánovaní akcie nerátalo,neráta a nikdy rátať nebude s nemotorizovanými účastníčkami,teda možno tie,čo majú aspoň bicykel,si ho môžu dať do vlaku a z Dívčic dôjsť vlastnou silou,takže nakoniec vylúčené sú len invalidné dôchodkyne nemajúce auto,takže náhradou rada zorganizujem podobnú akciu pre tie postihnuté z nás,ktoré nemajú auto a nedôjdu peši ani na bicykli 15Km od/k vlaku do/z areálu.Síce mám len bývalú školu v Hradci nad Svitavou v dezolátnom stave,ale dosť miesta na víkendovú akciu pre pár desiatok osôb,prízemie bezbariérové a na vlak 500m a rada sprístupním viac x,než raz za rok,takže kto je za organizovanie podobnej akcie vo verzii pre tie,čo chodia vlakom a zadarmo,nech mi píše.
A postihnuté,škaredé,chudobné a ináč vylúčené sú extra vítané o to viac,o koľko menej sú vítané inde,kľudne by sa u mňa dal založiť klub pre z rôznych dôvodov vylúčené Lesby a Bisexuálky,akurát to bude chudobný klub,lebo to tam nemám za čo opraviť.
A samozrejme vítané sú všetky okrem tých,čo by sa vysmievali postihnutým,alebo mne,že sa mi rozpadáva dom a že ho nemám za čo opraviť.A podmienky presne opačné,než v Netoliciach-prístupné vlakom a málo miesta na parkovanie.

10 Blanka Blanka | E-mail | 3. července 2017 v 21:28 | Reagovat

Sabino, určitě není problém dojet do Dívčic na vlak, asi Vás bude víc, kdo přijede vlakem. Já zrovna jedu v cizím autě, ale vždy se to nějak vyřešilo a dojelo se. Jen se to domluví asi až třeba den dva předem.  Dej zatím vědět v kolik hodin tam asi budeš. Na mail prosím.

11 Jana Jana | 6. července 2017 v 12:32 | Reagovat

Jede někdo z Brna?

12 Sabina. Sabina. | E-mail | 8. července 2017 v 3:19 | Reagovat

Ďakujem za ochotu.
Moje ponuky sú ale aj naďalej platné,mrzí ma,že síce v dezolátnom stave,ale veľké priestory,ktoré vlastním nemajú využitie,viem,že som tým na smiech,keď nemôžem ponúknuť nič zrekonštruované a qalitné,len to,čo mám a čo nemám za čo opraviť,ale rada by som tie priestory poskytla na niečo dobročinné a najdobročinnejšie sa mi zdá využiť to na obdobné akcie,ako je tá Vaša,nie konkurencia,ale spolupráca a bola by som fakt rada,keby som bola posledná,kto sa utrápi pre nenaplniteľnosť romantických po3eb,tie sexuálne som sa už naučila potlačiť,ale tie romantické,citové a pod.sú zložitejšie a ešte potrebnejšie,ešte ťažšie potlačiť a ani už na to nemám energiu,ale dnes už ma 1000x viac,než vlastná bolesť,ktorú som sa naučila ignorovať,bolí,že sa to bude opakovať,až konečne zdochnem,dnes 2.najškaredšia a najnežiadúcejšia zdedí môj osud a moju bolesť a chcela by som,aby sa to už nestalo,aby už žiadna netrpela ako ja,aby už žiadna nebola trestná za to,že je najškaredšia,alebo 1 z najškaredších,chcela by som vytvoriť nejaké miesto na pomoc nežiaducim,vyradeným,hendikepovaným,proste tým spoločensky menejcenným a bezcenným,aj keď na to je miesto na zoznamovanie asi málo,na to by sa to muselo rozšíriť o centrum neziskovej plastickej chirurgie,kde by aj zrúdy,ktoré si nemôžu dovoliť liečbu za státisíce až milióny,dostali šancu na plnohodnotný život,no v prípade tých,čo sú zatracované za názory a presvedčenia netolerované väčšinou,napríklad rôzne intelektuálky,polyamorné Lesby a Bisexuálky,D/s...-tým by stačil miesto nebezpečného internetu plného uchylov bezpečný klub,kde by neboli ponižované za svoje odlišnosti a mali by šancu spoznať kompatibilné osoby,to je tá ľahšia časť,ale fyzicky odpudivým pomôže fakt len nezisková plastika,no a na vyššie uvedené by som rada poskytla priestory.
A samozrejme dedičstvo objektu nie je zďaleka uzatvorené a kto chce pomáhať znevýhodneným Lesbám a Bisexuálkam,sa môže tešiť na dedičstvo domu,niekto,kto tiež nechce,aby tie najškaredšie alebo intelektuálne nekonformné trpeli osamelosťou a inými súvisiacimi citovými bolesťami.Chcem byť posledná decommissioned dyke.A aj principiálne podporujem offline zoznamovanie a rada by som ho pomohla rozšíriť.
Žiadna ďalšia si nezaslúži byť vyradená!
Priestory samozrejme rada ponúknem aj na realizáciu iných ušľachtilých myšlienok,napríklad laboratórium na výrobu embryí z 2 vajíčok à la Sexmisja.

13 Sabina. Sabina. | E-mail | 8. července 2017 v 3:26 | Reagovat

PS:Keď za vyššie uvedený text dostanem ban,pochopím to,že zrúdy majú mať možnosť bezplatného odzrúdnenia(opravy vád na kráse,za ktoré sú opakovane odmietané),a teda plnohodnotného života qalitatívne identického s tými,čo sa narodili ako Bohyne,je len môj osobný názor a môžem sa mýliť.

14 Sabina. Sabina. | E-mail | 12. července 2017 v 15:01 | Reagovat

Odkaz na mejl mi nefunguje,do Dívčic dorazím v piatok 28.o 12:50,keď sa to má riešiť až na poslednú chvíľu,prosím,použite radšej telefón 776137413,ďakujem za pochopenie.
Keď sa nikto neozve,ani neobjaví,večer to vzdám a posledným vlakom odídem.[10]:

15 Sabina. Sabina. | E-mail | 12. července 2017 v 15:09 | Reagovat

[1]:Už ste chatu zaplnili?
Zvažujem aj túto možnosť.
A asi som zabudla uviesť dôležitý fakt:
Za odvoz od/k vlaku samozrejme rada zaplatím.

16 Monika Monika | E-mail | 17. července 2017 v 18:39 | Reagovat

Ahojky všem..

chtěla bych přijet též na tento sraz na ´´Víkendovou Dámskou Jízdu´´ . :-)
Jsem z Prahy.
Najde se někdo, kdo pojede též z Prahy a vezme mě tam sebou.
Jsem z PH 10.
Přispěji i
na benzín.
Jsem 30-ti letá sympatická žena. :-)

Monika

17 Monika Monika | E-mail | 17. července 2017 v 18:42 | Reagovat

P.S. A pokud je místo u někoho i na chatce, byla bych pro. :-) Ještě jsem tam nevolala.
Ozvi se.

Monika

18 Sabina. Sabina. | E-mail | 17. července 2017 v 22:07 | Reagovat

[16]: Páči sa mi Vaše sebavedomie,ako sama seba označujete za sympatickú,ste aj originálna,ešte som ten výraz nevidela použitý v 1.osobe.
Dnes je ťažké udržať si také sebavedomie,keď si ho ľudia len navzájom zrážajú,o to viac obdivujem Vaše sympatické sebavedomie.
Keď zoženiem odvoz od vlaku,rada sa s Vami zložím na chatu.
Ale nerezervujem,lebo zatiaľ mi dosť Vážne hrozí,že ma od vlaku nikto neodvezie a ešte mi qôli poruche na strane Vodafonu nefunguje číslo,údajne omylom moju SIM odregistrovali,takže ostáva len mejl herbivora.zelena@post.sk  .V každom prípade beriem stan a mám v ňom miesto.
Sama si chatu nenajmem,je drahá,ale keby sme sa zložili 2,tak už je to cenovo dostupné.
Ale som antipatická,31 rokov a z Plzeňska.

19 Monika Monika | E-mail | 18. července 2017 v 15:02 | Reagovat

[1]:Ahoj Deniso,

chtěla jsem se Tě zeptat, jestli by se našlo místo v autě i pro mě nebo i v chatce. Tento rok tam jedu poprvé.
Jsem také z Prahy. :-)

Hezká den přeji.
Monika

20 Monika Monika | E-mail | 18. července 2017 v 15:04 | Reagovat

[1]:
Ahoj Deniso,
chtěla jsem se Tě zeptat, jestli by se našlo místo v autě i pro mě nebo i v chatce. Tento rok tam jedu poprvé.
Jsem také z Prahy. :-)
Hezký den přeji.
Monika

21 sabina nežiaduca. sabina nežiaduca. | E-mail | 19. července 2017 v 12:31 | Reagovat

[20]:Som si istá,že Vás z Prahy vezme a mňa posledných pár km z Dívčic nie,som si istá,že v piatok večer sa budem musieť z Dívčic vrátiť domov,lebo ďalej vlak nejde a Šéfka síce písala,že nie je problém ma odviezť od vlaku,ale Ona sama nejde vlastným autom,tak to asi ťažko môže ovplyvniť a som si stále viac istá,že ma tam aj tak nikto nechce a že by som sa tam asi nemala pchať,keď som raz nežiaduca.Pani Šéfka má nejaký profesionálny súcit s príšerami a je ochotná ma tam tolerovať,ale keď sú všetky ostatné proti mojej účasti,asi by som to mala rešpektovať a rezignovať na snahu o účasť.A asi by aj bolo dosť trápne sem celý piatok písať márne prosby,že som v žst.Dívčice a nemám sa ako dostať ďalej,asi bude najrozumnejšie to proste vzdať,keď sa do štvrtka nič nezmení.Aj tak to je celé odo mňa blbý nápad chcieť niekam ísť,keď viem,že nikde nie som vítaná.Akurát by Vám môj xicht skazil víkend,máte pravdu,že mi tým ignorovaním dávate najavo,že tam chodiť nemám,som na 99% rozhodnutá Vám vyhovieť a vzdať to.

22 Blanka Blanka | E-mail | 19. července 2017 v 17:45 | Reagovat

Sabino, nevkládejte sem další komentáře, které se netýkají Dámské jízdy. Pokud máte vážný zájem s námi na DJ jet, napište do mailu rozdilnerytmy@seznam.cz a upravíme, aby pro Vás v nějakém rozumném čase někdo zvládl dojet. Zatím Vás požádám neřešte tady osobní problémy. Tento web spravuji já a Vy mi tady spamujete diskusi.  Pokud jezdit nechcete a akce se Vám nelíbí, nejezděte. Pokud na akci nemáte čas a musíte být někde jinde, nepočítejte s tím, že Vás po příjezdu zase bude někdo odvážet na vlak. To už si zařiďte po svém. Nejde jen o příspěvek na benzín, ale i o čas a dobrou vůli toho kdo by pro Vás ve svém volnu zajel.

23 sabina. sabina. | E-mail | 19. července 2017 v 18:38 | Reagovat

[22]:Akceptujem zákaz používať toto fórum a toto je moja posledná správa a je len na uvedenie na pravú mieru toho,čo ste prekrútili:
Doprava medzi vlakom a DJ sa netýka DJ?
Dobre,budiž.
Mala som záujem a odradilo ma,že sa tu s nikým nedá dohodnúť na odvoze.
Prečo mi tu podsúvate,že nechcem ísť,nemám čas a podobne?
Nič také som nepísala,písala som,že sa tam necítim vítaná a že sa chystám vzdať doprosovania odvozu na tomto fóre,čo by bola moja posledná správa,keby ste mi tu nepodsúvali klamstvá a úplne iné dôvody rezignácie,nie je pravda,že nemám čas a že musím byť inde a ani som nehodnotila akciu samotnú,len jej nedostupnosť.
Písala som,že sa dostanem len do Dívčic a že tam zrejme uviaznem,nedostanem sa do Netolic a večer sa budem musieť z Dívčic vrátiť domov,lebo sa nedostanem ďalej,nepísala som,že chcem odvoz v piatok tam aj späť,ale len že preto,že sa nedostanem ďalej,než do Dívčic,že sa z Dívčic budem musieť vrátiť domov,nie z Netolic,naspäť som chcela ísť v nedeľu ako ostatné,len som došla k záveru,že sa nedostanem ďalej,než do Dívčic,s artrózou 15km peši fakt neprejdem,preto by som sa musela bez odvozu proste vrátiť z Dívčic.
Platbu za palivo som ponúkla a neviem,prečo by som nemala zaplatiť šoférke aj za prácu a čas.
Tú dobrú vôľu som tu hľadala a nenašla,tak som to proste vzdala,to je celé a keby ste ma tu neobviňovali a nepodsúvali mi totálne prekrútené nepravdy,tak by som nebola nútená sa proti tomu ohradiť.
Moje správy z fóra môžete vymazať a prosím Vás o odstránenie všetkých mojich príspevkov zároveň s Vašimi nepravdivými obvineniami.
Pokiaľ toto fórum neslúži na zháňanie odvozu,prosím,uveďte to v hlavičke fóra,nebola som jediná,kto tu spamovala na tému odvoz.Pokiaľ som tu odvoz zháňať nemala,všetkým sa za to ospravedlňujem.
Sľubujem,že Vaše fórum nikdy viac nepoužijem,s jedinou výnimkou-keby ste tu nechali len tie obvinenia bez tejto mojej snahy uviesť ich na pravú mieru.
Ďakujem za pochopenie a všetkým sa ospravedlňujem za používanie fóra na nevhodné účely-hlavme zháňanie odvozu na DJ.

24 Blanka Blanka | 26. července 2017 v 16:07 | Reagovat

Sabino, když se nikdo neozývá, je možné dojet autobusem do Netolic a tam je to mnohem blíž a projíždí tam spousta účastnic.

25 Blanka Blanka | 26. července 2017 v 16:25 | Reagovat

Moniko, uvolnilo se místo v chatce, napsala jsem Vám mail.

26 Helena Helena | 27. července 2017 v 1:22 | Reagovat

Sabino, nevzdávejte se, přes Dívčice asi jede málokdo. Ozvěte se Blance na ten email a holky se vám jistě pokusí vyjít vstříc. Nebo zkuste ten autobus, dá se jet z Prachatic, z ČB, atd. A nebuďte tak negativní.

27 Blanka Blanka | E-mail | 27. července 2017 v 14:00 | Reagovat

Tak stále platí jedno místo v chatce a taky jedno místo v autě zítra kolem poledne z Prahy.

28 Denisa Denisa | E-mail | 27. července 2017 v 17:53 | Reagovat

Mame misto i v aute i v chatce, zavolej mi, 739443803

29 Denisa Denisa | E-mail | 27. července 2017 v 17:54 | Reagovat

Pojed, mame misto, hned volej, jedeme zitra kolem obeda,739443803 :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama