Leden 2018

27.7. - 29.7.2018 - Celorepubliková víkendová Dámská Jízda #13

31. ledna 2018 v 14:20 | Gwen |  Dámská Jízda

KDY: 27.7. - 29.7.2018, v pátek již od 12.00 h !!!

KDE: Autocamp Olšovec Jedovnice, Kopeček ev.č. 535, 679 06 Jedovnice, Jižní Morava, www.olsovec.cz

INFO O KEMPU:
Kemp leží na břehu stejnojmenného rybníka (40 ha) v obci Jedovnice. Kemp má kapacitu 1500 míst v různých formách ubytování: bungalovy, chatky, pokoje ve zděné budově, stany, karavany. K celoročnímu ubytování hosté využívají bungalovy a pokoje ve zděné budově. Krásná příroda v samotném kempu i okolí. Místo na dovolenou po celý rok. Lokalita s pestrou nabídkou pro aktivně prožití dny, ale také pro dovolenou prožitou v klidu v lesnaté krajině v blízkosti centra Moravského krasu. Ideální základna pro výlety do Moravského krasu a k ostatním zajímavostem okresů Blansko, Boskovice, Vyškov a Brno, dobrá dopravní dostupnost. Sprchy a sociální zařízení jsou umístěné vedle recepce a v hlavní budově. Sprchy jsou na mince (10 Kč), na sprchách je i přebalovací pult. Bezbariérové sociální zařízení a sprcha se nachází v budově vedle recepce. Bližsí info ohledně možnosti stravování v kempu naleznezte zde: http://www.olsovec.cz/stravovani-v-kempu/, případně stravování v okolí kempu zde: http://www.olsovec.cz/stravovani-v-okoli/. Vše se řídí provozním řádem kempu!: http://www.olsovec.cz/provozni-rad/


JAK KEMP NAJDETE?
Busem:
- zastávka Jedovnice, Újezd (bus 201 IDS-JMK, vyjíždí z Brna, zastávky Stará osada, Prušánecká, Strnadova, Velká Klajdovka)
- zastávka Jedovnice, Chaloupky (bus 231 IDS-JMK, vyjíždí ze zastávky Blansko, aut. st. nebo bus 167 z Vyškova, Autobusové nádraží, případně s přestupem na zastávce Senetářov, MŠ na linku 231 směr Blansko (pokud nejede až do Jedovnice)

Autem:
Ze směru Blansko
Ze silnice č. 379 přijedete do Jedovnice ke kruhovému objezdu (2. výjezd). Po cca 200 metrech (z ulice Palackého) pak zahnete vpravo do ulice Na Kopci a po cca 300 metrech zabočíte vlevo do ulice Kopeček, po které po cca 1100 metrech dojedete přímo do kempu (po pravé straně).

Ze směru Brno
Ze silnice č. 373 přijedete do Jedovnice ke kruhovému objezdu (1. výjezd). Po cca 200 metrech (z ulice Palackého) pak zahnete vpravo do ulice Na Kopci a po cca 300 metrech zabočíte vlevo do ulice Kopeček, po které po cca 1100 metrech dojedete přímo do kempu (po pravé straně).

Ze směru Vyškov
Ze silnice č. 379 přijedete do Jedovnice a pojedete stále rovně. Jakmile budete projíždět náměstím, tak po cca 500 metrech (z ulice Palackého) pak zahnete vlevo do ulice Na Kopci a po cca 300 metrech zabočíte vlevo do ulice Kopeček, po které po cca 1100 metrech dojedete přímo do kempu (po pravé straně).

GPS souřadnice místa: 49.3327789N, 16.7627772E (49° 19' 58"N 16° 45' 46"E)

Pěšky:
Ze zastávky Jedovnice, Újezd (cca 1,4 km): https://mapy.cz/s/2mtbm
Ze zastávky Jedovnice, Chaloupky (cca 1,5 km): https://mapy.cz/s/2mtdK
Ze zastávky Jedovnice, nám. (cca 1,6 km): https://mapy.cz/s/2mtes


Po předchozí domluvě a za poplatek vás můžeme vyzvednout autem:
- v Blansku (žel. st.) - cca 60 kč / auto (max. 3 osoby)
- v obci Senetářov - cca 30 kč / auto (max. 3 osoby)
- z Jedovnice - cca 10 kč / auto (max. 3 osoby)

Je lepší se dohodnout a v případě cestování hromadnými prostředky jezdit nejlépe ve skupince, abysme vždy využily všechny 3 volná místa.


REZERVACE CHATEK + INFO O UBYTOVÁNÍ:
Ubytovávat se můžete jak chcete (stany, chatky, atd). Upozorňujeme, že ubytování v kempu si hradíte a zajišťujete samy. Ubytování je možné pouze v provozních hodinách! (od 6.00 h do 22.00 h). Chatky jsou "předrezervovány" tak, abysme byly pospolu. Objednáváte si je a hradíte však samy na vaše jméno. Kemp nám je bude držet do 31.5.2018, ty neobsazené pak nabídne dál dalším rekreantům. Pokud budete chtít lepší chatku, objednejte si ji (pokud bude volná, kemp u těchto chatek spíše počítá s delším ubytováním), ale pravděpodobně budete mimo náš kolektiv (pouze chaty pod lesem (DUB) jsou u nás). Rezervaci můžete udělat i přes rezervační formulář na stránkách kempu. Pokud neuvedete, že jedete na akci DÁMSKÁ JÍZDA, tak vám kemp dá chatky mimo nás! Tak pozor na to!
POZOR! I když si budete objednávat jinou chatku, než tu základní, pište prosím, že jedete na DÁMSKOU JÍZDU, paní se vám pokusí vybrat chatky co nejblíže k nám či k ostatním, co jsou mimo nás :)

Návod, jak objednávat chatky:
1. napíšete na mail rezervace@olsovec.cz
2. uvedete, že jedete na akci DÁMSKÁ JÍZDA a jakou chatku chcete (základní 2lůžkovou nebo základní 4lůžkovou, případně jinou chatku dle nabídky) + od kdy do kdy (pokud si chcete pobyt prodloužit či přijet dřív, můžete, je to na vás), uvedete své jméno a příjmení + telefonní číslo
3. jakmile vám kemp potvrdí rezervaci, prosím, napište soukromou zprávu na profil Rozdílné Rytmy nebo na mail rozdilnerytmy@seznam.cz, že máte rezervaci potvrzenou + uveďte, jakou chatku a jméno, na kterou je rezervace napsána, ať víme, kolik volných chatek ještě zbývá.

Pokud neuvedete, že jedete na akci DÁMSKÁ JÍZDA, tak vám kemp dá chatky mimo nás! Tak pozor na to! Stany NENÍ potřeba rezervovat, máme zarezervovaný celý plac!


PROGRAM:
Na programu se pracuje. Každopádně se můžete těsit na oheň, povídání a seznamování, výlet, další oheň, soutěže, fotbálek, koupání, snad bude i nějaké překvapení. Kdo chce přispět třeba přednáškou, workshopem nebo něčím zajímavým, pište prosím. Jaké si to uděláme, takové to budeme mít. V případě nepříznivého počasí se vymyslí náhradní program dle možností kempu :) Akce se koná za každého počasí (kromě záplav a jiných katastrofálních podmínek, které snad nenastanou...).


PRO KOHO JE TATO AKCE URČENA?
Dámská Jízda, jak už prozrazuje název, je hlavně určena pro ženy jakéhokoli věku, které mají rády přírodu, turistiku, rády poznají nové lidi, mají rády kulturu, rády stanují, chatují, opékají párky a buřty nad ohněm, rády si hrají, atd. a to bez ohledu na jejich sexuální orientaci. Tato celorepubliková akce je jediná v ČR tohoto typu, která je určena ženám lesbickým, bisexuálním či transgender. Pokud tedy nejste žena, která raději dá přednost diskotéce, je tato akce určena právě vám! Zároveň pro hladký průběh akce prosíme všechny opatrně při dávkování alkoholu, rušení nočního klidu, atd. Akce není myšlena jako pařba. Pojedou i rodiny s dětmi, takže vezměte i Vy své ratolesti pod stan s námi. Muži jsou na akci vítáni jsou-li to gay otcové nějakého dítěte :)


CO S SEBOU?
Dobrá otázka. Hlavně dobrou náladu. Zbytek výbavy necháme na vás. Pokud máte kytary, další hudební nástroje či nějaké společenské hry, vemte je taktéž :)

Na tuto akci můžete vzít i svého psa! Haf!

ODKAZ NA FB (pouze pro zvané - pozvaní mohou dále pozvat své přátele):

Za RR pořádá Blanka, Ivana a spol., za Holky v Brně Gwen, Pavla, Andy a spol.
12.1.2018 (PÁ) - 17.00 h - ? h - Novoroční večírek RR

8. ledna 2018 v 21:34 | Blanka |  Archiv akcí RR
Milé dámy,

jako každý rok se koná Vánoční večírek RR. Vloni se to nějak nepodařilo vmáčknout do předvánočního času a tak je to spíš Novoroční večírek. Je to tradiční setkání, kde si povídáme, popíjíme a letos poprvé bude program trochu jiný než tradičně .

KDY: 12. 1. 2018 (pátek)
KDE: Coffee & bar Sapfó (metro A + tram Nám. Jiřího z Poděbrad), M: +420 720 297 420
VSTUPNÉ: jeden zabalený anonymní dárek a DOBROVOLNÝ příspěvek na umělkyně z Brna :-) - prý berou i EURa :D

PROGRAM:
17.00 - 19.00 h - Povánoční setkání rodin s dětmi
19.00 - 21.00 h - Volná zábava, předávání dárečků
21.00 - 22.30 h - Provokativní scénické čtení na motivy Vagina Monologů (nevhodné pro děti)
22.30 - ? h - Volná zábava

Srdečně zveme známé i neznámé tváře, doražte. Ježíšek by měl dorazit před devátou (jestli jste byly hodné). Můžete vzít ochutnávku vašeho zbylého cukroví, jinak si zde k jídlu dáte např. utopence, nebo toasty.

K programu pro děti:
Prosíme maminky, aby dětem vzaly na flešce nějaké dětské oblíbené písničky, aby se to Vašim dětem líbilo a aby si zatancovaly. Jinak zvláštní program nepřipravuji, vše je na bázi Vaší iniciativy, jaké hry si pro děti přinesete, tak si budou hrát. Ke konci dětských hodin k té 19.00 h by měl na krátké vystoupení dorazit i Kouzelník Daník. Tak doufám, že kouzelníka podpoříte a zatleskáte jeho trikům. Pokud bude chtít nějaké dítě vystoupit, bude vítáno.

K programu pro dospělé:
Do Prahy se k nám vydají Clon-Dyke a Adele Hazelnuts z dalekého Brna, aby nám zde uvedly provokativní scénické čtení na motivy Vagina Monologů, které jsme mohly shlédnout v létě 2017 na Dámské jízdě a opravdu všem vřele doporučujeme!

ANOTACE:
Jedinečné vystoupení dvou lesbických ikon - neodolatelné Clon-Dyke a nezapomenutelné Adele Hazelnuts.
Neoficiální "provokativní scénické čtení", které se koná hlavně pro pobavení našich přítelkyň, kamarádek a známých, ale i také nás samotných.
Těšit se můžete na opravdu nezapomenutelný zážitek a taky na překvapení! :)
Akce rozhodně NENÍ VHODNÁ PRO DĚTI! Děti zanechte doma :)

Vystoupení začne ve 21.00 h a bude s přestávkou cca 15 minut. Rády bychom k jeho sledování pozvaly i obsluhu Sapfó, tak by bylo fajn, aby jste si objednaly své drinky před začátkem a nebo během přestávky a nechaly holky se také trochu pobavit, určitě si to za několikaleté vzorné vedení podniku pro naši komunitu zaslouží.
Po skončení představení už bude pokračovat volná zábava.
Přijďte a pozvěte i své známé....